Що врятує Україну? Думка суспільства (ВИДЕО)

630_360_1455203566-718511 лютого о 15.30  відбулася прес-конференція на тему: «Громадськість за мир, порозуміння та єдність заради розвитку України».

Основна мета заходу:  Оприлюднити думки людей щодо ситуації в країні (за результатами соціологічного дослідження) та озвучити аналітично-експертні матеріали політичних рухів, громадських організацій,  науково-дослідних установ.

Організатор: ВПО «Жінки за майбутнє».

Учасники: Валентина Довженко — голова Всеукраїнського політичного об’єднання «Жінки за майбутнє»; Ольга Балакірєва — директор Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка; Владислав Сила — директор Альянсу «Україна за сім’ю»; Тетяна Коцеба — голова правління Федерації жінок за мир у всьому світі; Тетяна Таран — член Ради Всеукраїнської громадської організації «Батьківський комітет України»;Ольга Коваленко — голова Союзу православних жінок України; Інна Сахненко — виконавчий директор Всеукраїнського благодійного Фонду Надії і Добра; Ольга Панагушина — заступник голови Всеукраїнської громадської організації «Жінки за майбутнє країни».

Повне відео з прес-конференції:

Згідно інформації робочої групи щодо змін до Конституції України, пропонується видалення зі статті 51 Конституції (в новій редакції статті 28) визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки. Також пропонується введення в Конституцію нової статті 42, де намагаються впровадити у правове конституційне поле дефініцію «сексуальна орієнтація».

З огляду на вищезазначене, вимагаємо:

1) захистити традиційні сімейні цінності українців та не допустити видалення з Конституції визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки;

2) не допустити появи в Конституцію штучної і протиправної дефініції «сексуальна орієнтація».

Ми вважаємо, такі зміни необхідно вносити тільки демократичним шляхом — шляхом загальнодержавного освітлення запропонованих змін до Конституції України серед населення та проведення референдуму з вище зазначеного питання.

Відео з прес-конференції, щодо неприпустимості видалення з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка та жінки :

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *