В Нідерландах щороку 650 новонароджених гинуть від евтаназії

child+with+disabilities-300x200У Нідерландах щороку 650 новонароджених немовлят убивають через евтаназію. Згідно з доповіддю Голландської королівської медичної асоціації (KNMG), цих дітей убивають тому, що медики припускають, що вони «будуть страждати», або тому, що «існує загроза природньої смерті новонародженого», яка принесе батькам «емоційний зрив» (однак, вбити дитину Голландська королівська медична асоціація, очевидно, вважає зовсім нормальною річчю, яка ніяким чином не вплине на емоції батьків…).

Доповідь лицемірно пояснює, що рішення «усмертити» новонародженого з важкими аномаліями смертоносною ін’єкцією є етично допустимим, якщо час, коли дитина задихається і вмирає триває довший період і смерть є неминучою, що завдає великих страждань батькам».

У 2002 році Нідерланди стали першою країною в світі (після нацистського режиму), яка легалізувала евтаназію, але в той час закон забороняв евтаназію неповнолітніх віком до 18 років. З 2005 року країна не карає лікарів, які здійснюють евтаназію для дітей, якщо «вони діють відповідно до медичних рекомендацій», які у 2004 році розробив доктор Едуард Ферхаген. Він же є одним з авторів Маніфесту KNMG і стверджує, що лікарі повинні оберегти батьків від загрози споглядати, як їх дитина помирає від болю. Хоча сам д-р Ферхаген не впевнений, чи страждає дитина, яка задихається: «Вона може відчувати біль і дискомфорт, але страждання – складне соціальне та психологічне явище».

Отож, кому вигідна смерть немовлят? А може хтось зацікавлений у використанні їх оргнів?

Джерело: http://www.lifenews.sk/content/v-holandsku-je-usmrten%C3%BDch-eutan%C3%A1ziou-650-novoredencov-ro%C4%8Dne

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *