Обов’язкова вакцінація — умови до вступу в ЄС

vaccino puntura iniezione influenza-2У понеділок, 20 жовтня, Верховна Рада України на позачерговому засіданні з другої спроби прийняла закон, що дозволяє використати вже закуплені вакцини БЦЖ та передбачає безстроковий обіг лікарських засобів після першої перереєстрації.

За законопроект №4459а про внесення змін до закону про лікарські засоби щодо обігу лікарських засобів і державного контролю якості ввезених на митну територію України ліків проголосували 230 депутатів.

 Першим законопроектом розглядали закон про ліки, які були закуплені 2013 року ще урядом Азарова. Пам’ятаємо, що там були задіяні корупційні схеми. Виявляється, у цих вакцин завершився термін перереєстрації, але не завершився термін придатності. Питання стояло так: в який спосіб цих 509 тисяч доз можна використати? Це питання можна було врегулювати давно, бо його в Комітеті розглядали з березня. Чому від березня до жовтня ці препарати не перереєстрували? Це робиться два місяці. Друге питання – чому на сьогоднішньому засіданні не було нікого з Міністерства охорони здоров’я? Замість того шукали шлях, як ту вакцину «втулити» без перереєстрації. Чому? Бо фірма, яка продала вакцину, просто зникла. Аби ліки не викинути, їх включили у законопроект про лікарські засоби. Це викликало дискусію.

Бо є таке питання, як користь і ризик. Коли була історія з вакциною Богатирьової, всі відмовлялися вакцинувати дітей. Якщо є невакциновані діти, то не можемо говорити про вступ до ЄС.

Якщо ця вакцина завдасть шкоди дітям, то депутати, які голосували за цей законопроект, понесуть відповідальність?

 

Одно мнение на “Обов’язкова вакцінація — умови до вступу в ЄС

  1. Поголовная вакцинация, без ведения имунной карты ребенка, которая дОлжна заводиться При рождениИ — Это ГЕНОЦИД! Родители сами несУт ответственность за здоровье своих детей и имеют право отказаться или не отказаться от прививок! Это право записано в конституции украины.

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *