Батька, який протестував проти аморальної книги, заарештували прямо на шкільних зборах

В американському Нью-Гемпширі батьки протестували проти обов’язкової літератури, яка містить аморальні пасажі. Один з них, Вільям Баєр, був неприємно здивований, коли випадково виявив, що в книзі його 14-літньої доньки,  яка є обов’язковою для прочитання в школі, є сцени, що зображують статевий акт двох підлітків.

Зазначимо, що в Америці, школа переважно інформує батьків, якщо запропонована учням література є надто  «відвертою». Однак у випадку з романом Джоді Пікольт «Дев’ятнадцять хвилин» цього не сталося. Тому Вільям Баєр разом з іншими батьками зустрівся зі шкільною радою і намагався висловити обурення з приводу того, як школа виховує дітей. Однак член шкільного правління закликав його «з повагою ставитися до інших людей», на що батько обурено відповів: «А як ви поважаєте мою дочку та інших дітей?». Це, однак, не сподобалося присутньому міліціонерові, який закликав Баєра залишити приміщення,  а коли той відмовився, вивів приголомшеного батька в коридор і надягнув наручники. Заарештований батько на кінець був звинувачений в хуліганстві.

Баєр вважає, що якщо хтось поширював би цю літературу перед школою, то міг би бути притягнутий до відповідальності за поширення порнографії серед неповнолітніх. Він звинувачує школу в тому, що вона допустила в свою установу цю аморальну книгу (яка окрім того входить в навчальні плани ряду інших шкіл по всій Америці).

Джерело: http://magazin.aktualne.cz/video/otec-zatcen-na-tridni-schuzce-odmital-porno-pro-deti/r~26445530d5c811e3ad22002590604f2e/

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *