Рішення Євросуду про гомосексуальне партнерство має виконуватися в Україні, — Пашинський

Народний депутат, заступник голови фракції «Батьківщина» Сергій Пашинський привітав рішення Європейського суду від 12 грудня, відповідно до якого гомосексуальне партнерство прирівнюється до традиційних сімей навіть у країнах, де одностатеві шлюби не легалізовані. Пашинський також пообіцяв, що це рішення буде виконуватися в Україні.

Про це Сергій Пашинський заявив, відповідаючи на запитання журналістів у Штабі національного супротиву у Будинку профспілок на майдані Незалежності.

«Суд прийняв закономірне і правильне рішення, яке сприятиме припиненню дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Мова йде про права людини, про свободу самовираження, а також про рівність громадян. В Конституції України ці принципи також прописані, але на даний момент вони, на жаль, не виконуються. Я вважаю, що це прогресивне і сучасне рішення Європейського суду має підштовхнути Україну до визнання рівних прав гомосексуалів», — заявив Пашинський.

Депутат зазначив, що Верховна Рада у стислі строки повинна знайти шлях для законодавчого закріплення цієї позиції Європейського суду. На його думку, українське суспільство вже готове до відповідного прояву толерантності.

«Події на Майдані вкотре демонструють усьому світу, що українське суспільство є відкритим для світу, вільним, свободолюбним та толерантним. Так, ми готові визнати свою толерантність на законодавчому рівні, і опозиція працюватиме над таким рішенням у парламенті вже на найближчій сесії. Україна – це європейська країна, і ця сфера (гомосексуальних стосунків) для нас не є якимось винятком чи забороненою темою. Пора припинити закривати очі на це явище. Треба визнати, що гомосексуали живуть серед нас, вони прагнуть рівних прав на шлюб, і це нормально», — підкреслив опозиціонер.

Як відомо, 12 грудня Європейський суд ухвалив рішення про те, що гомосексуальним парам повинні бути надані ті ж привілеї та пільги, що і традиційним сім’ям. За повідомленням Associated Press, рішення суду стосується і тих країн, де одностатеві шлюби не легалізовані

Источник

9 мнений на “Рішення Євросуду про гомосексуальне партнерство має виконуватися в Україні, — Пашинський

 1. Запретить партию Батькивщина, Свобода. Мы против ЕС.
  Просим привлечь к уголовной ответственности Кличко, яценюка, тягнибока.
  Мы за тс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Полностью поддерживаю «Запретить партию Батькивщина, Свобода. Мы против ЕС.
   Просим привлечь к уголовной ответственности Кличко, яценюка, тягнибока.
   Мы за тс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!»

 2. Глядя на фото в начале статьи, складывается впечатление, что сам господин Пашинский имеет прямую заинтересованность в принятии сего закона.
  Гомосексуализм был патологией, есть и будет.
  Принимая сей закон, общество расписыватся в своем нездоровье.
  так ведь и гомиков настоящих нет: кто просто похотливый, а кто с отчаянного одиночества… что ничем не легче…
  Гнать в шею!!!

 3. Люди с нормальной ориентацией живут себе спокойно и не кричат на всю Европу как они занимаются сэксо , а эти которые которых, кричат на всю Европу «как их и куда они » ужас.

 4. я за нормальное двуполое общество,хочу чтобы продолжался род славянский,а какое продолжение с однополыми браками,ведь однополая любовь всегда считалась паталогией и лечилась,просто америка и запад уже не знают как из нас сделать больных,ведь зомбирование уже прошло на майдан и не один раз,это следующий этап по уничтожению нормального общества

  • Согласна со всеми вышеизложенными комментариями!!! За православную триединую русь!!!

 5. да ОН ПРЯМО ЗАИНТЕРЕСОВАН В ЭТОМ ЗАКОНЕ, И НЕ ТОЛЬКО ОН… ЗДРАВОМЫСЛЯЩИЙ, НРАВЧТВЕННЫЙ ЧЕЛОВЕК НИКОГДА НЕ БУДЕТ РАСТЛЕВАТЬ ЛЮДЕЙ И ДЕТЕЙ! И ПРОПАГАНДИРОВАТЬ ИЗВРАЩЕНИЕ, КАК НОРМУ ЖИЗНИ!!! ЕСЛИ ГОЛУБОЙ- СИДИ И МОЛЧИ В ТРУБОЧКУ О СВОЕЙ «ИСКЛЮЧИТЕЛЬНОСТИ» И НЕЧЕГО НАВЯЗЫВАТЬ И ПРОПАГАНДИРОВАТЬ НОРМАЛЬНЫМ ЛЮДЯМ СВОИ БОЛЕЗНЕННЫЕ ОТКЛОНЕНИЯ!!!!!!!!!

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *