“УКРАЇНА ПОВИННА ЗАЛИШАТИСЯ САМА СОБОЮ”, — ПРО-СІМЕЙНІ АКТИВІСТИ

Хоровод прощання з євро- гомо- інтеграцією, урочисте пробивання “мильної бульбашки єврообіцянок”, а також випускання у небо сотень голубів–так виглядав флеш-моб проти підписання Угоди про Асоціацію з Євросоюзом.

Флеш-моб, який відбувся 24 листопада на Софіївській площі у Києві, організували Глобальнакоаліціяза природню сім’ю «Зупини це зараз!», «Батьківський комітет України”, інші громадські організації, орієнтовані на традиційні цінності.

У заході взяли участь понад п’ятисот активістів з Києва та інших міст України – Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Полтави, Житомира,Ковеля та інших.

“Через підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС, Європа вимагаєвід нас виконання спеціальних антидискримінаційних Директив, спрямованих на захист прав гомосексуалістів. Потім вимагатиме ввести одностатеві шлюби, і в результаті поступово гомосексуалізм стане нормою. Потім почнуть карати кожного, хто має іншу точку зору. Саме це відбувається в Європі зараз. Це називається гомодиктатура. Ми цього не хочемо. Ми хочемо щоб Україна залишалася сама собою”, — відмітив Олександр Скворцов, співголова Всеукраїнської громадської організації “Батьківський комітет України”.

“Хоровод проти євро- гомо- інтеграції” був запланований до того, як Кабінет Міністрів України 21 листопада прийняв постанову про призупинення підготовки до підписання Договору про Асоціацію з ЄС на Самміті Східного партнерства у Вільнюсі.

“Угода про Асоціацію з ЄС загрожує руйнуванням природної сім’ї та гомосексуалізацією суспільства. Вже зараз в Україні через різні фонди Європа активно просуває антисімейні соціальні технології, пропагує ЛГБТ” – говорить член координаційної ради “Батьківського комітету України” Дмитро Барабась.

За словами активіста Додаток XXXIX Угоди про Асоціацію містить посилання на Директиву 2000/78/ЄС, яка була шлюзом для поширення та пропаганди гомосексуалізму в країнах ЄС.

«Ми радіємо, що підписання Угоди відклали і сподіваємося, що її ніколи не підпишуть», — наголосив Олександр Скворцов.

Одно мнение на ““УКРАЇНА ПОВИННА ЗАЛИШАТИСЯ САМА СОБОЮ”, — ПРО-СІМЕЙНІ АКТИВІСТИ

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *