Олександр Йосипович Злотник: «Пропагування гомосексуалізму це – шлях до вимирання людства»

Щодо загрози, яку становить для суспільства та держави гомо-пропаганда, та щодо необхідності захисту традиційних сімейних цінностей розповідає Народний артист України, Заслужений діяч мистецтв України, композитор, член Спілки композиторів України, професор Олександр Йосипович ЗЛОТНИК.

 — Олександре Йосиповичу, в якому стані, на Вашу думку, сьогодні перебуває інститут сім’ї в Україні? Наскільки важливе збереження традиційних сімейних цінностей для держави та суспільства?  

 — Спостерігаючи за тим, що відбувається зараз в нашій державі, у мене складається враження, що якщо нинішні процеси терміново не взяти під контроль, то Україні вже найближчим часом буде неможливо повернутися на шлях нормального розвитку і відродити інститут сім’ї як такий. Адже подивіться навколо — про який розвиток сьогодні може йти мова? В Україні поступово зникає саме поняття шлюбу, руйнуються наші споконвічні цінності. І це вкрай прикро.

 Ми повинні завжди пам’ятати, що сім’я — це головне надбання будь-якої країни. А міцна сім’я — основний фундамент і головний скарб сильної країни.

 — Чи бачите ви мету, яку переслідують ініціатори гомодиктатури у світі?

 — У нашій країні, так само як і в країнах Європи, Північної Америки зараз йде активна пропаганда гомосексуальної поведінки, і це бачить кожен. Я думаю, це зловмисні дії, спрямовані на зниження народжуваності. Ми повинні нарешті усвідомити: триває усвідомлена пропаганда гомосексуалізму, щоб скоротити населення планети.

 Адже ні для кого не є таємницею, що ресурси Землі виснажені і нам у недалекому майбутньому пророкують продовольчу кризу. Тоді як пропагування гомосексуалізму – це фактично інструмент штучного контролю народжуваності. Але величезна небезпека цього інструменту полягає в тому, що він руйнує інститут сім’ї, який потім відновити буде неможливо. То ж це – шлях до вимирання людства.

 — Як ви ставитеся до того, що нинішній проект Угоди про асоціацію з ЄС відкриває в Україні двері для пропаганди гомосексуалізму? Чи повинне українське суспільство протистояти таким загрозам?

 — Я категорично проти поширення цього явища в нашій країні у будь-якому вигляді. Ми повинні чітко усвідомлювати, про яку величезну небезпеку йдеться, та бути готовими їй протистояти.

 Давайте згадаємо, що Україна і без того втратила величезну кількість населення у Великій Вітчизняній війні і в Голодомор. Та й зараз число українців лише скорочується, смертність значно перевищує народжуваність. То ж йдеться про виживання цілої нації! А тому захистити себе від руйнування традиційних цінностей, врятувати сім’ю як таку – це вкрай важливе завдання для України та українців.

Источник

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *