Андрій БУРИМ-БУРИМ: «Сім’я – це те єдине, що не дає нам всім разом скотитися у прірву хаосу»

Щодо значення сім’ї та традиційних цінностей, а також важливості протистояння суспільства та громадян гомодиктатурі, розповідає шоумен, актор і сценарист Андрій БУРИМ-БУРИМ.

 — Андрію, яку роль, на Вашу думку, для людини відіграє сім’я та традиційні сімейні цінності?

 — Я переконаний у тому, що сім’я – це те єдине, що не дає нам всім разом скотитися у прірву того хаосу, на який, на превеликий жаль, перетворюється життя навколо нас. Для кожної нормальної людини сім’я – це не просто норма, а необхідність. Заради сім’ї ми всі живемо, працюємо, творимо.

 Але і жодна держава не зможе розвиватися без міцної сім’ї. Якщо розруха починається в основному осередку, на якій і стоїть держава, то і в самій державі ніякого порядку бути не може за визначенням.

 — Наскільки збереження сімейних цінностей є актуальним для України?

 — Те, що зараз відбувається в Україні, м’яко кажучи, сумно. Починаючи з нашої освітньої системи: у школах дітям надають будь-якого роду інформацію, крім тієї, що дозволить нашим дітям у майбутньому повноцінно співіснувати в суспільстві. Але ж розуміння того, що таке інститут сім’ї, наскільки він важливий та необхідний, має закладатися в дитячій свідомості ще на ранніх термінах навчання.

 Впевнений, що багато хто з нас ставали свідками того, як освічені, інтелігентні люди розмовляли зі своїми чадами за допомогою крику. Нерідко навіть на дитячих майданчиках можна побачити і випадки рукоприкладства щодо дітлахів. І якщо така поведінка загальноприйнята в «нормальному » середовищі громадян України, то страшно навіть уявити, що коїться в соціально — незахищених сім’ях.

 Але ж це неприпустимо, і таку ситуацію слід негайно виправляти! Я впевнений в тому, що лише відродження інституту сім’ї дозволить нашим дітям у майбутньому нормально існувати, а нам — продовжувати називати себе українцями.

 — Як ви ставитеся до того, що нинішній проект Угоди про асоціацію з ЄС відкриває в Україні двері для пропаганди гомосексуалізму? Чи повинне українське суспільство протистояти таким загрозам?

 — Пропаганди гомосексуалізму не може бути як такої в нормальній державі. Нормальне суспільство, яке себе поважає, не допустить цього. А держава взагалі не повинна нав’язувати своїм громадянам певну точку зору на будь-які питання і лобіювати інтереси меншин, нав’язуючи їх думку як ідеологію суспільства.

 Щодо гомосексуальної пропаганди, то доходить до абсурду. Нещодавно я зіткнувся з інформацією про те, що в одній з європейських країн дітям, які не досягли п’ятирічного віку, в документах заборонено вказувати їх стать. Це якийсь жарт! Думаю, всі погодяться зі мною, що дитина змалку повинна усвідомлювати, хто вона.  Якщо це хлопчик, його слід вважати хлопчиком, якщо це дівчинка — дівчинкою, як створено Богом. Я вважаю, нав’язувати суспільству інші, збочені норми — це злочин.

Источник

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *