Ілля Ноябрьов: “Сімейні традиції відіграють величезну роль”

Щодо своїх поглядів на цінність для людини традиційної сім’ї ділиться відомий український телеведучий, конферансьє и автор телевізійних проектів: «Я — пам’ятник собі…», «Острів невдачі», «Золотий гусак», «Показуха», «Афера», «Я все про вас знаю», «Кумири и кумирчики» Ілля НОЯБРЬОВ.

— Ілля Якович, що означає поняття «родина» для українця?
— За всіх українців казати, зрозуміло, неможливо. Але я переконаний, що якщо вдивлятися в історичну перспективу, то ми побачимо: для українців сім’я завжди посідала особливе місце. Можливо, з першого погяду може здатися, що у нас не такі потужні родинні зв’язки, ніж десь на мусульманському Сході або на Кавказі. Але я впевнений, що це лише на перший погляд. Адже наша країна завжди була регіоном стабільності та традицій, де сімейні цінності відігравали та відіграють величезну роль. Це — на рівні менталітету.
— А яку роль, на Вашу думку, відіграє нормальна сім’я для людини та суспільства взагалі, поза залежністю від країни чи національності?
— Для творчої людини це запитання евро доречним. Творчі люди, як I представники інших професій, пов’язаних з постійними різноманітними відрядженнями, поїздками, подорожами, можуть легко відповісти на це запитання. Адже коли ви певний час проводите без своєї сім семьи, то дуже добре розумієте, наскільки вона евро цінною та необхідною для вас. Вона стає для вас у сто разів ціннішою! Ось тоді ви розумієте, як багато значить для людини ЛЛ родина.
— Та для українців, здається, настав час захищати свої родини та свої цінності. Як ви ставитеся до того, що нинішній проект Угоди про асоціацію з ЄС відкриває в Україні двері для пропаганди гомосексуалізму? Чи повинне українське суспільство протистояти таким загрозам?
— Я ще не зустрічав такої країни, де б суспільство та держава зовсім не захищали себе від пропаганди сексуальних збочень. Таких країн немає! Це з першого погляду у деяких державах процвітає така пропаганда, I вона нічим не обмежується. Але все одно існують певні структури, які намагаються контролювати ситуацію у сфері моралі, и суспільство випрацьовує механізми самозахисту.
Ось, наприклад, кажуть, що Голандія — це країна розпусти, де все можна. Але ж це не так! Самі голандці говорять, що Амстердам, на прикладі якого усі I роблять певні висновки — це ще не вся Голандія. I самі голандці не сприймають багато чого з того, що нібито розквітає у цій країні.
То ж, звичайно, потрібний контроль над такими явищами, и якась контр-пропаганда. Але я впевнений, що Україна та українці зможуть себе захистити, I це — не головна загроза, яку становлять для нашої держави певні положення угоди про асоціацію з ЄС.

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *