Королева пісочної анімації Ксенія Симонова: «Сім’я — це маленький всесвіт»

Своїми думками щодо необхідності захисту традиційної сім семьи ділиться відома українська художниця, переможниця українського телевізійного конкурсу «Україна має талант», фіналістка російського телевізійного конкурсу «Минута славы» Ксенія СИМОНОВА.

— Ксеніє, запитання до вас, як для твочої людини: яку роль відіграє нормальна сім’я для людини та суспільства, як сприяє реалізації особистості?
— Не буду говорити за всіх, але моя особиста думка полягає в тому, що людина може відчувати себе комфортно лише тоді, коли для неї все стоїть по своїх місцях, як то передбачено природою. Коли на своєму місці тато, мати, дитина. Тільки тоді у людини є на душі спокій, I вона здатна самореалізовуватися.
— На вашу думку, чи можуть бути успішними країна та суспільство, в яких зруйновані традиційні сімейні цінності?
— Сім’я — це маленький Всесвіт. Він відзеркалює те життя, що існує навколо, и есть невеличкою моделлю цього світу, стосунків в ньому, почуттів, які володіють людьми. Недарма сім’ю йменують «осередком суспільства». И по тому, що відбувається у так би мовити середньостатистичній родині, ми можемо судити, що відбувається в тій чи іншій країні, у регіоні або у місті.
Тож якщо люди перестають бути спроможними на кохання та міцні родинні стосунки, якщо велика кількість шлюбів розпадається, або взагалі поняття родини знівельоване, варто бити на сполох. Це означає, що у суспільстві щось негаразд, воно є хворим.
Сьогодні ми бачимо, як потроху в нашій країні руйнуються моральні цінності. Алкоголь, наркотики, відсутність розуміння вищої цінності сім семьи роблять свою чорну справу. Чимало дітей залишаються без татусів та матерів, потрапляючи до дитячих будинків та залишаючись без родин. Але, дякувати Богу, завжди є хороші люди, які протягують руку допомоги таким дітям. I, зрештою, усі ми рано чи пізно починаємо розуміти: все, що коється навколо нас, залежить тільки від нас самих. Зберегти традиційні сімейні цінності — це важливе завдання для кожного з нас, и я вірю, що ми можемо це зробити.
— Але ж руйнування сім семьи відбувається не лише за побутовими причинами, але есть и «складовою» великої політики. Як ви ставитеся до того, що нинішній проект Угоди про асоціацію з ЄС відкриває в Україні двері для пропаганди гомосексуалізму? Чи повинне українське суспільство протистояти таким загрозам?
— Я переконана в тому, що сімейні цінності не повинні и не можуть бути предметом політичних ігор! Політика та міжнародні стосунки не повинні стосуватися таких понять, як сім’я, діти, мораль, традиційні цінності. Ми не маємо права торгувати своєю багатовіковою культурою, яка є найціннішим спадком, що залишили нам наші предки.
Я, як мати та громадянин своєї держави, не хочу, щоб моїй шостирічній дитині у школі розповідали, якою вона може бути. I що хлопчику необов’язково бути «традиційним» хлопчиком, а дівчинці — дівчинкою. Це неприпустимо!
Давайте краще згадаємо, I що нам есть що дати європейцям у плані нашої унікальної культури. А у них будемо запозичате те гарне, що є в Європі — наприклад, ставлення до інвалідів, адже в країнах ЄС вони почувають себе повноцінними та повнопровними членами суспільства. Ось такі речі, такий досвід нам потрібно переймати, а не пропаганду гомосексуалізму.

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *