АКЦІЯ НА ЗАХИСТ ПРИРОДНЬОЇ СІМ’Ї БІЛЯ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС

“Європа руйнує традиційні цінності та природню родину. Суспільство намагаються перетворити на зоопарк, у якому утримуються споживачі, орієнтовані на нестримне споживання”, — таку думку висловив співголова “Батьківського комітету України” Олександр Скворцов під час “театралізованого зоо-дійства”біля представництва Європейського Союзу 14 листопада.

З метою формування споживацького суспільства в Європейському Союзі реалізується антисімейна політика, адже відомо, що самотні, бездітні пари, а також гомосексуалісти витрачають в рази більше на розваги, одяг, гаджети, предмети розкоші.

“Така економічна політика приносить прибутки в короткостроковій перспективі, але в довгостроковій – руйнує суспільство. Тільки природна сім’я здатна виховати гідного громадянина. Саме в сім’ї закладаються фундаментальні цінності, патріотизм, любов до батьків, відданість традиціям. Здорова сім’я — фундамент суспільства”, — вважає один з організаторів акції Олексій Наталєнко, голова ГО  “Союз громадян України”.

Угода про Асоціацію з ЄС відкриває шлюз для руйнування природньої сім’ї та гомосексуалізації суспільства. Більше того, вже зараз в Україні через різні фонди Європа активно просуває антисімейні технології, пропагує ЛГБТ.

Активісти принесли з собою півня, який символізує ЛГБТ-спільноту України, яка кормиться “зерном“ західних грантів, а також випустили білих голубів на знак доброї волі.

“Ми не дозволимо поширюватися в нашій країні гомопропаганді. Ми не повинні відмовлятися від власної ідентичності заради сумнівної короткострокової економічної вигоди. Ми кажемо “Ні!” перетворенню України на гомо-зоопарк, ми кажемо “Ні!” Асоціації України з ЄС.

_________________________________________

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *