ТРАДИЦІЙНА СІМ’Я – JA! ГОМОСЕКСУАЛІЗАЦІЯ — NEIN!

ВГО «Батьківський комітет України» запрошує всіх небайдужих громадян України прийти на акцію із захисту традиційних сімейних цінностей «ТРАДИЦІЙНА СІМ’Я – JA! ГОМОСЕКСУАЛІЗАЦІЯ — NEIN!», яка відбудеться

5 листопада 2013 року, о 10:30

біля Посольства Федеративної Республіки Німеччина (Київ, вул. Богдана Хмельницького 25).


Під час заходу буде висловлено протест проти розповсюдження гомосексуалізму в Україні фондами і організаціями, пов’язаними з урядом і політичними партіями Німеччини. Ми вимагатимемо згорнути про-гомосексуальну діяльність Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ) та Фонда Гайнріха Бьолля. Ці організації просувають чужі українському суспільству цінності, спонсорують діяльність ЛГБТ-організацій, провокують розтління наших дітей через фінансування програм секс-просвіти, займаються підривом інституту сім’ї в Україні.
Під час акції протесту відбудеться про-сімейна театралізована вистави-перформанс за участю професійних акторів. Нагадаємо, запланований раніше перформанс біля посольства Польщі було перенесено у зв’язку з трауром у цій країні.

Завдяки проведеним раніше акціям протесту біля Верховної Ради України , біля кінотеатру Жовтень проти транслювання гей-кіно, біля посольства Польщі, нас почули не тільки пересічні українці, але й почали прислуховуватись можновладці. В той же час наші прохання про внесення змін в текст Угоди про асоціацію з ЄС та виключення з нього гомосексуальної Директиви 2000/78/ЄС, залишаються не почутими. Враховуючи це, а також те що часу до Вільнюського саміту (28-29 листопада 2013) залишається дуже мало, ми вважаємо за необхідне більш чітко висловити наші вимоги по неприпустимості поглинання України Гомосоюзом.
Прохання всіх активних громадян приділити 1 годину свого життя (з 10:30 до 11:30 — 5 листопада 2013 року) для захисту своїх дітей та майбутнього України.

Організатор: ВГО «Батьківський комітет України» та інші про-сімейні громадські організації.
Олег — 0672594306, rodkom@ukr.net

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *