УКРАЇНЦІ ЗВЕРНУЛИСЯ ПО ДОПОМОГУ ДО О. КВАСНЕВСЬКОГО

Українці під час підписання Угоди про Асоціацію з ЄС слід скористатися досвідом Польщі щодо захисту традиційних цінностей. У документі необхідно зафіксувати застереження, які дозволять приймати суверенні рішення щодо суспільної моралі, сімейного прав і людської гідності. Допомогти у цьому просять екс-президента Польщі Олександра Квасневського, члена моніторингової місії Європарламента “Квасневський – Кокс”, на ім’я якого громадські активісти передали листа у посольство Республіки Польща 31 жовтня.

“Ми просимо О. Квасневськогосприяти застосуванню під час євроінтеграції України польського досвіду захисту традиційних цінностей. Від позиції екс-президента Польщі багато в чому залежить доля підписання у листопаді Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС. ”, — повідомив Олександр Скворцов, співголова Всеукраїнської громадської організації “Батьквіський комітет України”, ініціатор відкритого листа.

Як повідомили громадські активісти, під час ратифікації Лісабонської угоди Польща зробила таку офіційну Декларацію: «Хартія [основних прав Європейського Союзу] жодним чином не впливає на право держав-учасниць [самостійно] приймати закони у сфері суспільної моралі, сімейного права, а також захисту людської гідності та поваги до фізичної і моральної цілісності людини».

У відкритому листі активісти просять О. Квасневського “використати увесь свій вплив та авторитет, щоб сприяти в створенню з боку ЄС таких самих умов євроінтеграції для України, які були створені свого часу для Республіки Польща”.

Зокрема, автори відкритого листа просять сприяти виключенню з Додатку XXXIX Угоди про Асоціацію вказівку на Директиву 2000/78/ЄС, яка є шлюзом для поширення гомосексуалізму.

 «Батьківський комітет України» вважає, що Україна повинна захистити свої сімейні цінності, тому внесення таких поправок має бути обов’язковою умовою можливого підписання Угоди про асоціацію. В разі неможливості внесення цих поправок підписання Угоди ми вважаємо неприпустимим. “Це відповідатиме устремлінням та бажанням абсолютної більшості українців, для яких інститут традиційної сім’ї є святим та недоторканим” – пишуть активісти у своєму зверненні.

В акції під стінами посольства взяли участь активісти “Батьківського комітету України”, ініціативи за здоровий спосіб життя StreetWorkoutKievта інших громадських організацій. “Ми підтримуємо дії, спрямовані на збереження сімейних цінностей. У наших традиціях – наша сила. Якщо будемо підточувати наше коріння, будемо слабкими як країна. Ми цього не маємо допустити”, — сказав Денис Гай, координатор StreetWorkoutKiev по Києву та Київській області.

Листа до екс-президента Польщі прийняв перший секретар посольства Республіки Польща.

Активісти також згадалы хвилиною мовчання смерть відомого політичного діяча сусідньої країни Тадеуша Мазовецького.

 

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *