СЛОВ’ЯНСЬКА ЄДНІСТЬ ЗА ТРАДИЦІЙНІ ЦІННОСТІ

театралізований

бліц-перформанс

 Всеукраїнська громадська організація “Батьківський комітет України” запрошує всіх небайдужих громадян України прийти на акцію із захисту традиційних сімейних цінностей, яка відбудеться
31 жовтня 2013 року, о 10:30
біля Посольства Республіки Польща, (Київ, вул. Ярославів Вал 12).
Під час заходу буде оприлюднено відкритий лист громадськості України до польських друзів, а також відбудеться театралізований бліц-перформанс.

«Батьківський комітет України» стурбований тим, що деякі положення Угоди про Асоціацію з ЄС загрожують традиційній моралі та сімейним цінностям в Україні. Мова йде перш за все про Директиву № 2000/78/ЕС, що міститься в Додатку XXXIX до Угоди, і яка спрямована на руйнування родини в інтересах ідеології сексменшин. Угоду доцільно приймати лише із офіційними застереженнями з боку України. Це можливо, адже такий досвід в Європі є. Зокрема, під час прийняття Хартії фундаментальних прав ЄС Польща зробила таку офіційну поправку: «Хартія жодним чином не впливає на право держав-учасниць [самостійно] приймати закони у сфері суспільної моралі, сімейного права, а також захисту людської гідності та поваги до фізичної і моральної цілісності людини».

«Батьківський комітет України» вважає, що Україна повинна захистити свої сімейні цінності, тому внесення таких поправок має бути обов’язковою умовою можливого підписання Угоди про асоціацію. В разі неможливості внесення цих поправок підписання Угоди ми вважаємо неприпустимим. Аби забезпечити захист традиційних цінностей, ми звернемося із відкритим листом до члена Моніторингової групи Європарламента Олександра Квасьневського, від позиції якого великою мірою залежать умови євроінтеграції України.
Прохання всіх активних громадян приділити 1 годину свого життя (з 10:30 до 11:30 — 31 жовтня 2013 року) для захисту своїх дітей та майбутнього України.
Оргкомітет:
«Батьківський комітет України»
0672594306 — Олег

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *