У КИЄВІ СПАЛИЛИ «ВЕСЕЛКОВИЙ» ЛГБТ-ПРАПОР

“Зупиніть гей-культуру зараз! Україні не потрібне гомо-кіно! Почистимо київську землю від сміття!”, — під такими гаслами  Всеукраїнська громадська організація “Батьківський комітет України” провела 27 жовтня культурну акцію протесту біля кінотатру “Жовтень”.

27 жовтня – оcтанній день проведення в Україні Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”, в рамках якого у кінотеатрі “Жовтень” відбувалася программа показів ЛГБТ-фільмів “Сонячний зайчик”.

Активісти батьківського руху України висловлювали протест проти насадження в Україні ЛГБТ-культури. Співголова ВГО “Батьківський комітет України” Олександр Скворцов сказав: “У рамках кінофестивалю понад тиждень щодня демонструвалися фільми гей-тематики. Ми протестуємо проти того, щоб гомосексуалізм став нормою в Україні”.

Олександр Скворцов вказав на небезпеку унормування ЛГБТ-поведінки після впровадження норм, передбачених Угодою про Асоціацію з ЄС. Зокрема, шлях до узаконення гомосексуалізму відкриває глава 21 Угоди про асоціацію, додаток XXXIX, які посилаються на директиву ЄС 2000/78.

Під час культурної акції протесту активісти ВГО “Батьківський комітет України”  підпалили прапори ЛГБТ-руху, символічно пошматували афіши програми ЛГБТ кіно, після чого підмели і помили землю.

“Ми повинні змити позор зі святої київської землі. Гомосексуальній пропаганді не місце у місті, який називають Другим Ієрусалимом”, — наголосив громадський діяч.

Також Олександр Скворцов обурився, що офіційним партнером фестивалю “Молодість” є Державне агентство з питань кіно. “Держава не робить нічого, щоб зупинити пропаганду гомосексуалізму. Чи знало Держагентство про програму «Сонячний зайчик»? Скільки коштів із державного бюджету було витрачено фактично на гейпропаганду?”, — налогосив активіст.

Не допустимо гомо-диктатури в Україні!

Пресс-служба ВОО “Родительский комитет Украины”

Одно мнение на “У КИЄВІ СПАЛИЛИ «ВЕСЕЛКОВИЙ» ЛГБТ-ПРАПОР

  1. Спаси Бог вас, славяне !!!!!!!!!!!!!!!! так держать. не давайте в обиду своих детей!!!

Комментировать

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *